prvi asistent režije Slobodan Maksimović
drugi asistent režije Marko Šantić
tajnica režije Petra Trampuž
pomočnik direktorja filma Primož Ledinek
vodja snemanja Luka Rus
tajnica produkcije Mihaela Trupi
organizator lokacij Joco Živec
ostrilec Aleksandar Djurišić
asistent in spremljevalec kamer Sandi Pavlin
klaper in video assist Primož Novak
snemalec 2. kamere Božo Zadravec
steadicam Aleš Belak
scenski fotograf Željko Stevanić
vodja osvetljave Drago Jarič
osvetljevalci Nejc Vavpetič
Franc Vidmar
Jakob Kolar
agregatist Dušan Turk
scenska tehnika Janez Petretič
Stanko Podobnikar Ml.
kran operater Rok Grdin
asistentka scenografa Neža Zinajić
zunanji rekviziter Georgij Krastanov
notranji rekviziter Rudi Požek
pomočnik rekviziterjev Bojan Kuković
izdelava Inštruktorjeve lutke Bojan Mavsar
slikar “Pokrajina št. 2” Darko Ferjan
vodja gradbene ekipe Izidor Fortuna
Gradbena ekipa Andrej Ficko
Almir Frmić
Amir Frmić
Edin Ramić
Nermin Šistek
Sefer Midžan
Aleš Bratovič
patiner Nenad Živković
asistentka kostumografinje Vida Podlipnik
2. asistentka kostumografinje Sabina Buždon
asistentka oblikovalke maske Anja Godina
frizer Gašper Karničar
SFX Gregor Lorenzi
avid montažer Jurij Moškon
asistent avid montažerja Boštjan Kerčmar
montažerka negativa Marijana Filipič
telekino Boštjan Sekelj
Tomaž Hajdarovič
Emil Svetlik
montažerka zvoka Johanna Herr, bvft
1. rerecording mixer Martin Schinz
2. rerecording mixer Nele Kornrumpf
asistent mixerjev Rudi Jeseničnik
sinhroni šumi Dragan Cenerić
Ivan Uzelac
Miodrag Jakovljević
snemalca tona Peter Žerovnik
Janez Trtnik
mikromani Željko Nedović
Boris Skubin
Zoran Grabarac
napovedovalca Ivan Lotrič
Robert Vrtovšek
kaskaderji Rok Cvetkov
Ivo Krištof
Slaven Petrović
jamarji Janez Margon
Izidor Zupančič Šantek
Roman Bogataj
prevozi FTT - FRENK
catering Veljko Skočić
varnostna služba FIT VAROVANJE
PREOBRAZBA
računovodski servis REZULTAT
prevajalec Borut Praper
grafično oblikovanje Jasna Andrić
filmski laboratorij Hungarian Film Laboratories
export manager Robert Nagy
čitalka svetlobe Judit Szep
napisi in ARRI laser recording Janos Polyak
Benedek Kaban
producent Srđan Dragojević
asistentka produkcije Snežana Penev
producent Samo Radmilovič
urednik Andrej Vajevec
producentka UPE KUP Tanja Prinčič
odgovorni urednik UPE KUP Jani Virk
producent Andrej Kregar